Проектування

Компанія «ТОВ ГРАНД ЕНЕРДЖИ ЛТД» виконує весь спектр робіт з архітектурно-будівельного проектування. При виконанні проектної документації наші фахівці використовують новітні проектні рішення, беручи до уваги всі рекомендації замовника.
Якісно і швидко проробляючи інженерне проектування об’єктів.

У соотствіі з нормами ДБН А.2.2-3 діє до: 2012 Україна, проект можливо спроектований в кілька етапів, відповідно від складності об’єкта. Проектування невеликих об’єктів або підготовку окремих розділів проекту можна виконати в одну стадію – робочий проект. У дві стадії виконують проектування адміністративних і промислових споруд середньої складності. Проектування особливо складних об’єктів будівництва та виробничих будівель виконують в три стадії.
ГРАНД ЕНЕРДЖИ ЛТД пропонує Вам всюнеобходімую проектну документацію, яка необхідна для Вашого об’єкту
1. Техніко-економічне обґрунтування або техніко-економічний розрахунок – виконується для виробничих об’єктів, для яких слід обґрунтування інженерно-технічного рішення, для прораховування раціональності інвестування будівництва об’єкта.
2. Ескізний проект – створюється при отриманні основної інформації про об’єкт проектування і даних про вимоги та побажання Замовника. Ескізний проект – надає собою невіддільну частину процесу підтвердження плану проектування. Дає уявлення про основні інженерних, технічних, архітектурних рішеннях. Ескізний проект надає собою вступну інформацію для майбутнього проектування.
3. Проект – на стадії «проект» розділи проекту проробляються без уточнення окремих основних компонентів, де згадані вирішальні проектні рішення, загальні обсяги будівельних робіт, необхідність в обладнанні, матеріалах, конструкціях. Цього обсягу проекту досить для визначення кошторисної вартості будівництва об’єкта, але для виконання будівельних робіт недостатньо.
4. Робочий проект – виконується для конструктивно нескладних будівельних об’єктів при проектуванні в одну стадію. Під час проектування позначаються всі технологічні, містобудівні, архітектурні, екологічні та інженерні рішення, складається кошторисна вартість будівництва. Робочого проекту досить для здійснення будівельних робіт.
5. Робоча документація – виконується при багато стадійному проектуванні відповідно до колишньої стадії «проект», яка підтверджена Замовником. У робочій документації проектні рішення виконуються в точному вигляді. Опрацьовуються всі компоненти і складові вузли будівельних, конструктивних та інженерних рішень.
Згодом виконання проектних робіт Ви отримуєте готову проектну документацію.
Компанія ТОВ ГРАНД ЕНЕРДЖИ ЛТД спеціалізується в проектуванні наступних розділів
ТМ розділ тепломеханічних рішень котельні, ТС – розділ тепломеханічного рішення теплових мереж, ОВ – розділ опалення, вентиляції та кондиціонування, ДБН – розділ зовнішніх газопроводів, ГСВ – розділ газопостачання (внутрішніх пристроїв), ВК – розділ водопроводу і каналізації, НВ – розділ зовнішніх мереж водопостачання, НК – розділ зовнішніх мереж каналізації, ЕО – розділ освітлення (внутрішнє) електричне, ЕН – розділ зовнішнього електроосвітлення, ПТ – розд їв пожежогасіння, ПС – розділ пожежної сигналізації, А … – Автоматизація
Для отримання більш детальної інформації – Телефонуйте. Ми з задоволенням дамо Вам усю вичерпну інформацію

 

Документи для перегляду та скачування:

СНиП 2.04.02-84. Будівельні норми і правила. Водопостачання. Зовнішні мережі та споруди.

СНиП 2.04.03-85. Будівельні норми і правила. Каналізація. Зовнішні мережі та споруди.

СНиП 3.05.01-85. Будівельні норми і правила. Внутрішні санітарно-технічні системи.

ДБН А-2-2-32012 Склад, порядок розроблення, погодження та затвердження проектної документації для будівництва

ДБН В.2.5-20-2001. Інженерне обладнання будинків і споруд. Зовнішні мережі та споруди. Газопостачання. – Використовується для проектування і будівництва газопроводів.

ДБН В-2-5-67-2013 Опалення вентиляція та кондиціонування

СНиП 3.05.04-85. Будівельні норми і правила. Зовнішні мережі та споруди водопостачання і каналізації.

CНіП 2.01.09-91. Будівельні норми і правила. Будинки і споруди на підроблюваних територіях і просідаючих грунтах.

dbn-a.2.2-3-2004